FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-AEW-007P-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-AEW-007P-S 31 Inch Low Profile Drawer System Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-AEW-007P-S |
| Manufacturer Part # | 000-AEW-007P-S |
| Height | 22" |
| Width | 31" |
| Depth | 37" |
| Weight | 99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-AEW-007P-S Assy Drw Sys 27 Lo Pro 6