FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-AEW-0070-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-AEW-0070-S 36 Inch Assembly Drawer System Stainless Steel with Shallow Depth
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-AEW-0070-S |
| Manufacturer Part # | 000-AEW-0070-S |
| Height | 24" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
| Weight | 2.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-AEW-0070-S Assembly Drw Sys Shlw Dp 27 3 Hi