FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-AB9-0356-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-AB9-0356-S 21 Inch Dr S/s Half Wflhs Br Hrz Hndl Commercial Handle
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-AB9-0356-S |
| Manufacturer Part # | 000-AB9-0356-S |
| Height | 2.4" |
| Width | 21.3" |
| Depth | 23.12" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-AB9-0356-S Dr S/s Half Wflhs Br Hrz Hndl1