FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-AB9-0351-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-AB9-0351-S 23 Inch Door Half Stainless Steel with Horizontal Handle
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-AB9-0351-S |
| Manufacturer Part # | 000-AB9-0351-S |
| Height | 4" |
| Width | 23" |
| Depth | 28.75" |
| Weight | 19.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-AB9-0351-S Door S/s Half 6k Tl Hrz Hndl1.