RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-518-0001-S commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-518-0001-S 26 Inch Wrmr Food Electric with Drainage System
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-518-0001-S |
| Manufacturer Part # | 000-518-0001-S |
| Height | 12" |
| Width | 26" |
| Depth | 23" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-518-0001-S Wrmr Food 208v 1ctrl Drn Shy