RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-333-004K-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-333-004K-S 21 Inch OEM Drawer Box Assembly with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-333-004K-S |
| Manufacturer Part # | 000-333-004K-S |
| Height | 2.78" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-333-004K-S Drawer Box Assy Prep
