RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-282-0054-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-282-0054-S 5.65 Inch Thermostat Electric Commercial Control
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-282-0054-S |
| Manufacturer Part # | 000-282-0054-S |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-282-0054-S Control Thermotat Danfoss Nl
