RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-248-0053-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-248-0053-S 17 Inch Coil Ceiling Mount Electric Fan R404a
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-248-0053-S |
| Manufacturer Part # | 000-248-0053-S |
| Height | 8.5" |
| Width | 17" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-248-0053-S Assy Coil Ceiling Mnt 120v Ec Fan R404a