FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-248-0009-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-248-0009-S 16 Inch Stainless Steel Coil Assembly 404a with Descriptors
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-248-0009-S |
| Manufacturer Part # | 000-248-0009-S |
| Height | 8" |
| Width | 16" |
| Depth | 24" |
| Weight | 16.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-248-0009-S Coil Assy 404a Sld/tst At S/s