RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-187-008A-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-187-008A-S 16 Inch Assy Dr Ref Right Door Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-187-008A-S |
| Manufacturer Part # | 000-187-008A-S |
| Height | 2" |
| Width | 16.3" |
| Depth | 26.7" |
| Weight | 7.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-187-008A-S Assy Dr Ref 27x16 Rt 430