Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket fruit cutters and vegetable cutters.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-SC-23-10 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-SC-23-10 3/4 Inch Index Knob Screw 10-24 Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-SC-23-10 |
| Manufacturer Part # | 00-SC-23-10 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-SC-23-10 Index Knob Screw 10-24 X 3/4", Hobart Slicer 512 1612 1712 1812 1912 & E Series, (ml-104029 Ml-104030 Ml-104031)
