- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 00-975322-00018 6 Inch Squeeze Tube Sanitizer and Rinse
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-975322-00018 |
| Manufacturer Part # | 00-975322-00018 |
| Height | 16.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-975322-00018 Squeeze Tube T 50 Bv (sanitizer & Rinse)