RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-974388-00004 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-974388-00004 6.1 Inch Tube PVC Durable Foodservice Component
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-974388-00004 |
| Manufacturer Part # | 00-974388-00004 |
| Height | 1.85" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-974388-00004 Tube Pvc 136