FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-960558 22 Inch Door Full Size Stainless Steel OEM Replacement
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-960558 |
| Manufacturer Part # | 00-960558 |
| Height | 6" |
| Width | 22" |
| Depth | 62" |
| Weight | 110 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-960558 Door Full Size
