RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-960329-00001 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-960329-00001 2.55 Inch Knob Control Gas Control Knob Polymer Black
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-960329-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-960329-00001 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-960329-00001 Knob Control Spitfire (ind)
