RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-959783-00001 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-959783-00001 Width 0.9 Inch Hinge Male Metal Corrosion Resistant
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-959783-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-959783-00001 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-959783-00001 Hinge Male
