RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-958754-G1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-958754-G1 Thermostat Kit OEM Durable for Refrigeration and Cooking
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-958754-G1 |
| Manufacturer Part # | 00-958754-G1 |
| Height | 3.7" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-958754-G1 Thermostat Kit
