RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart -00-958475 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart -00-958475 4.55 Inch Hi Limit Switch Gas OEM Nickel Alloy
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | -00-958475 |
| Manufacturer Part # | -00-958475 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart -00-958475 Hi Limit
