RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-958235-00001 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-958235-00001 3.15 Inch Portable Fil Ter OEM Component
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-958235-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-958235-00001 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-958235-00001 Receptacle Portable Fil Ter
