FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial deep fryers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-958048-000G5 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-958048-000G5 I Erc45 Afc To Ncc Control Module
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-958048-000G5 |
| Manufacturer Part # | 00-958048-000G5 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-958048-000G5 I Erc45 Afc To Ncc Comp Uter