RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart equipment cleaning brushes.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-958025-000G3 equipment cleaning brushes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-958025-000G3 Drawer Grease Assembly Upright B with Corrosion Resistant Alloys
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-958025-000G3 |
| Manufacturer Part # | 00-958025-000G3 |
| Height | 1.8" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 26.2" |
| Weight | 2.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-958025-000G3 Drawer Grease Assembly Upright B
