- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-957897-000G1 5 Inch Gas Valve Kit - OEM Assembly
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-957897-000G1 |
| Manufacturer Part # | 00-957897-000G1 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 36.75" |
| Weight | 3.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-957897-000G1 Nat Gas Field Kit Vlve I
