RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-957710-000G1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-957710-000G1 18 Inch Aeration Pan Assembly with Corrosion Resistant Materials
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-957710-000G1 |
| Manufacturer Part # | 00-957710-000G1 |
| Height | 3.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-957710-000G1 Pan Assy Aeration 18 Brick