RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart full service countertop hot food display warmers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-957370-00001 full service countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-957370-00001 18 Inch Grate Front Alloy Steel for Grills
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-957370-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-957370-00001 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 23.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-957370-00001 Grate 18 Front
