RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-956922-00002 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-956922-00002 OEM Wheel Hub High-Grade Steel for Vulcan Hart
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-956922-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-956922-00002 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-956922-00002 Wheel Hub
