RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-956677-000G4 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-956677-000G4 8 Inch Grease Drawer Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-956677-000G4 |
| Manufacturer Part # | 00-956677-000G4 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-956677-000G4 Grease Drawer