Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-949303 18 Inch Seal Vapor Box Stainless Steel for Bakeries
Item:
#1490694
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-949303 |
| Manufacturer Part # | 00-949303 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-949303 18 Inch Seal Vapor Box Stainless Steel for Bakeries
$68.79
Unit price
/
Unavailable
