- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-945106 6.7 Inch Stainless Steel Wire Bend Stay for OEM Applications
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-945106 |
| Manufacturer Part # | 00-945106 |
| Height | 2.25" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-945106 Wire Bend Stay