RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944782-VK45P commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-944782-VK45P 11 Inch Blower Valve Assembly Gas Ropane Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944782-VK45P |
| Manufacturer Part # | 00-944782-VK45P |
| Height | 11.1" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 7.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944782-VK45P Blower/valve Assy Vk45 P Ropane
