FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944782-TR85N commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-944782-TR85N 10 Inch Blower Valve Assembly Gas OEM
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944782-TR85N |
| Manufacturer Part # | 00-944782-TR85N |
| Height | 7.64" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 7.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944782-TR85N Blower/valve Assy Tr85 N Atural
