RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944358-00024 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-944358-00024 18.75 Inch Left Crum Tray Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944358-00024 |
| Manufacturer Part # | 00-944358-00024 |
| Height | 1.38" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 30.75" |
| Weight | 9.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944358-00024 25 47 And Left 60 Crum B Tray
