- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-944357-0072R 31 Inch Right Deflector Tray Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944357-0072R |
| Manufacturer Part # | 00-944357-0072R |
| Height | 6" |
| Width | 31" |
| Depth | 31" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944357-0072R 72 60 Right Deflector Tr Ay
