RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944352-40036 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-944352-40036 36 Inch Backsplash Wall Protection Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944352-40036 |
| Manufacturer Part # | 00-944352-40036 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944352-40036 36 Backsplash