- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 00-944244 11 Inch Emitter with 3/4 Inch Lip Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944244 |
| Manufacturer Part # | 00-944244 |
| Height | 2" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 10.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944244 22" X 11" With 3/4" Lip On 22" Sides
