RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944180 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-944180 3.4 Inch Axle OEM Replacement Parts for Refrigeration
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944180 |
| Manufacturer Part # | 00-944180 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944180 Kit Axle