RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944160 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-944160 4 Inch Pin with Corrosion Resistant 1.4305 Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944160 |
| Manufacturer Part # | 00-944160 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944160 Pin 4 X 30 1.4305