Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-941941 4.35 Inch OEM Board Power Supply with Durable Components
Item:
#1490913
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-941941 |
| Manufacturer Part # | 00-941941 |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-941941 4.35 Inch OEM Board Power Supply with Durable Components
$364.29
Unit price
/
Unavailable
