Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-941883 5.05 Inch Harness Sump Heater Electric OEM
Item:
#1490668
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-941883 |
| Manufacturer Part # | 00-941883 |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-941883 5.05 Inch Harness Sump Heater Electric OEM
$260.77
Unit price
/
Unavailable
