Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-938755-00001 I Drive Service Kit 230V for HL1400 Series
Item:
#1490649
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-938755-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-938755-00001 |
| Height | 6.25" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 8.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-938755-00001 I Drive Service Kit 230V for HL1400 Series
