FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 00-938512 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 00-938512 10 Inch PCB Mounting Plate Assembly for Automation
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 00-938512 |
| Manufacturer Part # | 00-938512 |
| Height | 4.15" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 2.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 00-938512 Pcb/mtg Plate Assy. (auto)
