RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 00-938506 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 00-938506 0.25 Inch Plate Locking Stainless Steel Component
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 00-938506 |
| Manufacturer Part # | 00-938506 |
| Height | 1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 00-938506 Plate Locking