Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-937678 Gasket for GE/Hobart Control Panel Bottom Elastomeric Black
Item:
#1490828
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-937678 |
| Manufacturer Part # | 00-937678 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-937678 Gasket for GE/Hobart Control Panel Bottom Elastomeric Black
$17.09
Unit price
/
Unavailable
