Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-937210-00002 13 Inch Wire Cage Assembly Metal Security
Item:
#1490606
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-937210-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-937210-00002 |
| Height | 8.5" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 2.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-937210-00002 13 Inch Wire Cage Assembly Metal Security
