Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-937120 Motor Hl400 13.8 Inch Wide OEM Electric Replacement Motor
Item:
#1490603
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-937120 |
| Manufacturer Part # | 00-937120 |
| Height | 13" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 42.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-937120 Motor Hl400 13.8 Inch Wide OEM Electric Replacement Motor
