Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-936253-00002 6.3 Inch Cable Final Rinse Corrosion Resistant
Item:
#1490306
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-936253-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-936253-00002 |
| Height | 2.1" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-936253-00002 6.3 Inch Cable Final Rinse Corrosion Resistant
$133.46
Unit price
/
Unavailable
