RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-925001 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-925001 Grate Rear 12 Inch OEM Vulcan Hart for Gas Equipment
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-925001 |
| Manufacturer Part # | 00-925001 |
| Height | 2.75" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 14.45" |
| Weight | 14.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-925001 Grate Rear
