RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-922776 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-922776 3/16 Inch Diameter Flex Tube 48 Inch Length Food-safe
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-922776 |
| Manufacturer Part # | 00-922776 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 23.65" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-922776 Tube 3/16 X 48in Flex
