RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-922517 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-922517 OEM Piezo Electric Shield for Gas Appliances
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-922517 |
| Manufacturer Part # | 00-922517 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-922517 Piezo Electric Shield