- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-922355-00024 24 Inch Steel Crumb Tray for Ovens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-922355-00024 |
| Manufacturer Part # | 00-922355-00024 |
| Height | 1.38" |
| Width | 22" |
| Depth | 24.38" |
| Weight | 5.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-922355-00024 24in Crumb Tray
