RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart steam tables and food wells.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart -00-922046 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart -00-922046 2.9 Inch Adjustable BJ T'stat Knob for Vulcan Hart
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | -00-922046 |
| Manufacturer Part # | -00-922046 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart -00-922046 Adjstable Bj T'stat Knob